Szczegóły wydarzenia

Letnie Gasshuku

12 - 16.08.2020

Zapraszamy do udziału w letnim Gasshuku – zgrupowaniu karate tradycyjnego – organizowanym przez Polską Unię Karate Tradycyjnego. Zgrupowanie odbędzie się od 12 do 16 sierpnia 2020 w Europejskim Centrum Budo - Dojo Stara Wieś.

Organizator
Polska Unia Karate Tradycyjnego


Letnie Gasshuku jest przeznaczone dla uczestników ze stopniem min. 5 kyu.

Program zgrupowania obejmuje:

- treningi mistrzowskie
- egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan
- egzaminy sędziowskie
- egzaminy instruktorskie
- szkolenie motywacyjne dla liderów (zdrowe odżywianie, zdrowy trening, prawidłowe prowadzenie treningów dla różnych grup wiekowych – od przedszkolaków po seniorów, aspekty prawne funkcjonowania klubu, szkolenie motywacyjne).

Goście specjalni:

– sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, prezydent World Traditional Karate Federation

– Peter Grudniak, prezes zarządu Ergo Pro w Polsce, Honorowy Czarny Pas – poprowadzi szkolenie motywacyjne „Efektywny lider: mistrz, uczeń, przewodnik”

Prowadzący Gasshuku: sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, sensei Paweł Janusz 4 Dan, sensei Łukasz Wójcik 4 Dan, sensei Anna Kulczyńska 4 Dan, sensei Marta Niewczas 4 Dan, sensei Daniel Iwanek 3 Dan.

Pakiet 1 (udział w treningach i szkoleniach, 4 noclegi i pełne wyżywienie - od kolacji w środę do obiadu w niedzielę*, udział w Sayonara Party)

700 zł – dla osób z licencją PUKT
1000 zł – dla uczestników niezrzeszonych w PUKT

Pakiet 2 (udział w treningach i szkoleniach, bez noclegu i wyżywienia)

200 zł – dla osób z licencją PUKT
300 zł – dla uczestników niezrzeszonych w PUKT

Powyższe ceny nie zawierają kosztów przystąpienia do egzaminów sędziowskich oraz egzaminów na stopnie Dan. Informacje dotyczące szczegółów egzaminów na stopnie mistrzowskie Dan podamy wkrótce.

* Istnieje możliwość dostosowania wyżywienia do indywidualnych potrzeb, np. jeżeli ktoś stosuje specjalną dietę. Prosimy o zgłoszenie tego faktu przy rezerwacji zakwaterowania. Osoba rezerwująca wyżywienie specjalne ponosi dodatkową opłatę w wysokości 5,00 zł za osobodzień, czyli w przypadku Gasshuku należy doliczyć kwotę 20,00 zł do ceny pakietu.

W przypadku niepełnoletnich uczestników wymagana jest zgoda rodziców na udział w zgrupowaniu. Opiekę nad niepełnoletnimi uczestnikami w czasie pobytu sprawują kluby we własnym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nieodpłatnej zgody na utrwalenie wizerunku na potrzeby realizacji relacji fotograficznej oraz wideo z realizacji zgrupowania.

Osoby nie zarejestrowane w systemie PUKT, które chciałyby wziąć udział w zgrupowaniu, proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres biuro@pukt.pl.

 

Warunki uczestnictwa w wydarzeniu:
  • Uiszczenie opłaty za udział na dzień przed początkiem wydarzenia (jeżeli dotyczy)
  • Posiadanie stopnia 5 kyu lub wyższego
  • Posiadanie aktualnej licencji członkowskiej PUKT

Zapisy na to wydarzenie są aktualnie zamknięte

Opcje udziału w wydarzeniu:
Pakiet 1
Udział w treningach, szkoleniach, 4 noclegi i pełne wyżywienie - od kolacji w środę do obiadu w niedzielę*, udział w Sayonara Party
Cena za osobę

700,00 zł

Opcja niedostępna
Pakiet 1 z dietą indywidualną
Udział w treningach, szkoleniach, 4 noclegi i pełne wyżywienie - od kolacji w środę do obiadu w niedzielę*, udział w Sayonara Party. Rodzaj indywidualnej diety należy podać w komentarzu.
Cena za osobę

720,00 zł

Opcja niedostępna
Pakiet 2
Udział w treningach i szkoleniach, bez noclegu i wyżywienia
Cena za osobę

200,00 zł

Opcja niedostępna