Szczegóły wydarzenia

Kurs sędziowski PUKT

17.05.2020

17 maja zapraszamy na Kurs sędziowski online, organizowany przez Polską Unię Karate Tradycyjnego. Szkolenie odbędzie się w godz. 9.00-12.00 za pośrednictwem platformy Zoom. Kurs jest przeznaczony dla uczestników posiadających stopień min. 3 kyu.

Organizator
Polska Unia Karate Tradycyjnego


17 maja zapraszamy na Kurs sędziowski online, organizowany przez Polską Unię Karate Tradycyjnego. Szkolenie odbędzie się w godz. 9.00-12.00 za pośrednictwem platformy Zoom. Kurs jest przeznaczony dla uczestników posiadających stopień min. 3 kyu. 

 

Kurs składa się z 4 części. Udział w szkoleniach sędziowskich online uprawnia do podejścia do egzaminu sędziowskiego, który przeprowadzimy w pierwszym możliwym terminie w Dojo Stara Wieś.

Podczas pierwszego spotkania (17 maja) skoncentrujemy się na komendach sędziowskich, ich znaczeniu oraz omówimy jak je wykonać jako Sushin i Fukushin. W drugiej części (24 maja) skupimy się na umiejętności oceniania konkurencji technicznych tj. kata, fukugo i enbu. Podczas kolejnego spotkania (31 maja) będziemy się uczyć jak prowadzić kogo kumite, kumite i kumite team. Będzie też czas na podsumowanie i przygotowanie do egzaminu. 

Udział w szkoleniach online jest bezpłatny.

Płatny natomiast jest egzamin na sędziego, który odbędzie się podczas czwartego spotkania - w Dojo Stara Wieś.

Na Kurs sędziowski zapraszamy wszystkich, bez względu na posiadane dotychczas uprawnienia sędziowskie (uzyskane w PZKT lub w innej organizacji krajowej). Weryfikacja posiadanych uprawnień jaki i egzaminy na klasy sędziowskie odbędą się podczas Gasshuku w sierpniu. Podsumowując: Najbliższy kurs jest adresowany zarówno do osób dopiero rozpoczynających naukę sędziowania, jak i obecnych sędziów. Po odświeżeniu wiedzy, ostatnie 30-40 minut szkolenia będzie przeznaczone właśnie dla sędziów. Zapraszamy też brązowe pasy oraz osoby dorosłe posiadające min. niebieski pas (kandydaci na 3 kyu).


Program:

17 maja 2020, godz. 9.00-12.00 - szkolenie sędziowskie online

24 maja 2020, godz. 9.00-12.00 - szkolenie sędziowskie online

31 maja 2020, godz. 9.00-12.00 - szkolenie sędziowskie online 

Sierpień 2020 - egzamin na sędziego w Dojo Stara Wieś

Po zarejestrowaniu się, na maila zostanie wysłany (odpowiednio wcześniej) link do szkolenia.

Warunki uczestnictwa w wydarzeniu:
  • Uiszczenie opłaty za udział na dzień przed początkiem wydarzenia (jeżeli dotyczy)
  • Posiadanie stopnia 4 kyu lub wyższego

Zapisy na to wydarzenie są aktualnie zamknięte

Opcje udziału w wydarzeniu:
Udział w kursie
Standardowy udział w kursie
Cena za osobę

Darmowe

Opcja niedostępna